favoricanta 11 Takipçi | 130 Takip

Elyaf Bez Çanta - Tela Bez Çanta - Ucuz Promosyon Çanta

2014-03-01 18:22:00
Elyaf Bez Çanta - Tela Bez Çanta - Ucuz Promosyon Çanta |  görsel 1

Elyaf Bez Çantalar Plaj Çantaları - Eşantiyon Çanta - Hediyelik Çanta - Reklam Çantası -

Promosyon Kuyumcu Çantası - Eczane Çantası - Promosyon Çanta Konya www.favoricanta.com

#plaj_çantaları #plaj_çantası #eşantiyon_çantalar#promosyon_çanta #reklam_çanta

#eczane_çantası#kuyumcu_çantası #konya_promosyon_çanta #ucuz_eşantiyon_çanta #çantacı

#çanta_modelleri#çanta_fiyatları #çanta_imalatı #elyaf_çantalar#tela_bez_çanta #evrak_çantaları

#sarraf_çantaları#makyaj_çantası #bayan_çantası #bayan_moda#google_promosyon_çanta

www.favoricanta.com #seçim_çantası #seçim_promosyonu#seçim_bayrak_flama

#seçim_hediye#belediye_promosyon #belediyesi #belediye_tedarik#otel_plaj_çantası

#parti_promosyonu#parti_seçim_reklamları ... 

Çanta Modelleri İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz : www.favoricanta.com

 

PROMOSYON ÇANTA HAKKINDA MAKALE:

Ülkemizde 90’lı yıllarda birçok sektörün geliştiği gibi promosyon bez çanta sektörüde hızla gelişmiştir. Promosyon ürünleri içerisinde her zaman yer bulan bu bütünleştirici ürün diğer promosyon ürünlerinin tamamlayıcısı olarak görülmekte. Bunun dışında en doğal kullanım alanı katalog, broşür ambalajı olarak kullanımı. Bu serüvende değişen promosyon çantalar farklı model ve baskılarla başlı başına bir promosyon ürünü olarak görülmeye başlandı.

Fuar kültürünün gelişmesi ile her konuda üretim, satış ve ya hizmet veren firmalar senede birkaç fuara katılmasıyla, katalog ve tanıtım ürünleri promosyon malzemeleri oldukça hızlı tüketilmektedir. Sanat tasarım, dekorasyon, dijital baskı gibi hizmet veren firmaların  sayısı bu artan talebe paralel olarak artmıştır. Doğal olarak sunumun bir parçası olan promosyon bez çantalar ve üreticileri de bu çerçevede artmıştır.

Çevre duyarlılığı ve bez çantaların çevreye olan katkısı farklı bir üretim alanı fırsatı sunmuşur. Çevre için tek kullanımlık ürünler yerine defalarca kullanılan bez çantaları öneren firmalar ile biraz daha hızlanan tüketim ile sektör hizmete hız kesmeden devam etmektedir.

Atölye ve el işçiliği üretimi ile başlayan bez çanta üretimi şimdi patentli ultrasonik üretimin hız ve kalite kazandırması ile bu yönde üretime devam etmektedir. Maliyet faktörünün ve uluslar arası rekabetin ön planda olduğu globalleşen dünyada satış şansı yakalamak isteyen üreticilerin tercihi otomasyon ve hızlı üretim noktasında ultrasonik bez çanta üretimi bu gereksinimleri karşılamaktadır.

Ulusal taleplere cevap vermeye başlayan ülkemiz, uzak doğu ürünlerin termin süreleri ve sipariş süreçlerinde yaşanan problemlerden dolayı ön plana çıkmaktadır. Fiyat faktörü uzak doğu tercihinde en önemli etki olmasının yanında kısa termin süreleri, promosyon kültürüne uygun kalitede üretim yapan yerli üreticiler ulusal pazarda büyük şans yakalayacaktır.

ELYAF ÇANTA MODELLERİ VE FİYATLARI İÇİN :  www.favoricanta.com

Kaynak : favoricanta.blogcu.com

 

345
0
0
Yorum Yaz